אודות

כבר 23 שנים אנחנו מחברים בהצלחה בין מוכרים לקונים בתהליך שקוף אחראי ומסור

נעים להכיר, נולדנו בעיר תל אביב לפני למעלה מעשרים שנים ומאז אנו עוסקים בתיווך למכירה קניה והשכרה של נכסים בעלי אופי בעיר תל אביב יפו, צברנו ניסיון וידע.. וגם מאגר לקוחות איכותי שהולך אתנו כברת דרך,  יושרה כערך,חדשנות, שרות איכותי ומקצועיות ללא פשרות עושים אותנו מה שאנחנו, נשמח להיפגש .

 

הכר את הצוות שלנו

נשמח לעמוד לשירותך

יוסי רדושינסקי
בעלים
יוסי רדושינסקי
בעלים
בן 57, יליד העיר תל אביב יפו, נשוי ואב לשלושה, בוגר בית הספר להנדסאים אונ' תל אביב במגמת מכונות, עוסק בתיווך נדל"ן למעלה מ 20 שנים. מאמין בקשר בין אנשים, מאמין ששרות צריך וחייב להיות אדיב הוגן מקצועי ואיכותי, אני מאמין שבעל מקצוע צריך לתת פתרונות ברמה הגבוהה ביותר בתחום שלו

כתבות מקצועיות

המומחים של רדושינסקי, סוכנות לתווך נדל"ן

עם יד על הלב

    אנו מיחסים ל “לב העיר” את גבולותיה של תל...
המשך לקרוא

דקה על דירות סטודיו ולופטים

דירת סטודיו היא דירה בה רוב פונקציות המגורים מרוכזות...
המשך לקרוא

ג’נטריפיקציה

ג'נטריפיקציה היא תהליך עירוני-חברתי ונדלני בעיקרו,...
המשך לקרוא

כתבו אודותינו

לקוחותינו מספרים

יוסי היקר תודה ! תודה שסמכתי עליך במציאת דירים לטעמי, אחרי שפסלתי רבים, לנכסים שלי. כנות היא המחמאה הגדולה ביותר שאדם יכול להעניק, וזה אתה יוסי עלה והצלח !
על ידי ברוריה טקאי
תל אביב
יוסי מכר את דירתי לפני מספר שנים. התהליך היה מקצועי, מרשים, חכם ונטול מטיבציית בצע. מושלם מכל בחינה. התאמה מלאה. כך צריך. לעולם באדיבות, עם חיוך, התחשבות והבנה שהנכס הזה שנקרא בית, מעבר להיותו נדל"ן, הוא יקר ללבך ומושקע בו גם עניין רגשי(כך אצלי כמוכר). הדרך והליווי הנפלאים הפכו אותנו לידידים ולא אחת מצאתי את עצמי נעזר ביוסי בעניין כזה או אחר, והוא - תמיד בחפץ לב ובמאור פנים. יוסי הוא מתווך יוצא דופן בחיוביותו. אדם ייחודי ומרגש. משהו שקשה להעלות על הדעת בתחום הנדל"ן שהוא כל כך רגיש ו"עצבני" במקומותינו. אם זה לא ממש ברור - אז זה המקום להכריז - ממליץ באהבה
על ידי שמואל הכרמלי
תל אביב
‎אחרי שנתיים בחוף הכרמל החלטתי לחזור ליפו. אני מכירה את יפו והתחלתי לחפש באזור מסוים דירה להשכרה, קבעתי עם יוסי פגישה ‎עלינו לדירה שם הוא נתן לי הזדמנות לשבת ולהגיש את האווירה.אני חושבת שזה משהו אחר כמו רק ללכת מחדר לחדר ולהסתכל אם הכל תקין. האווירה מאוד חשובה והוא נתן לי להרגיש את את האנרגיות של המקום. היה לו זמן הוא לא ממהר לאף מקום הוא נתן לדירה לדבר בעצמה תודה רבה יוסי מצאתי מקום מושלם !
על ידי אלקה חכמון
מתל אביב

Compare listings

לְהַשְׁווֹת
דילוג לתוכן