למכור נכס בראש שקט ובהרגשה טובה

נמצא את הקונים הנכונים והמתאימים לך בתהליך שייתן מענה מדויק לכל הצרכים, המחשבות והשאלות שעולות בדרך. מלאו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם !


למה למכור באמצעות רדושינסקי ?

01.

יושרה

יש לנו ערכים מוצקים ואנחנו דבקים בהם. לעולם ננהג ביושר, באחריות ובשקיפות מלאה .

02.

מקצועיות

כבר 23 שנים אנחנו מחברים בהצלחה בין קונים למוכרים בתהליך שקוף אחראי ומסור, חדשנות יחד עם ידע רב ויושרה מקצועית מעניקים לכם תוצאות בטוחות .

03.

יחס אישי

אנחנו יודעים היטב שעסקת נדלן משמעותית לכל הצדדים, אנחנו עובדים ברגישות ובאחריות תוך הקפדה על יחס אישי, כבוד ונגישות מלאה אלינו לאורך כל הדרך.

04.

בשורה התחתונה

עם נסיון רב, אמת מקצועית, וקהל לקוחות אמין ומשמעותי, הדרך לקונה שלכם קצרה יותר ובטוחה יותר, נשמח להיפגש.

מה כותבים עלינו

שמחנו להעניק שרות,תודה !

יוסי מכר את דירתי לפני מספר שנים. התהליך היה מקצועי, מרשים, חכם ונטול מטיבציית בצע. מושלם מכל בחינה. התאמה מלאה. כך צריך. לעולם באדיבות, עם חיוך, התחשבות והבנה שהנכס הזה שנקרא בית, מעבר להיותו נדל"ן, הוא יקר ללבך ומושקע בו גם עניין רגשי (כך אצלי כמוכר). הדרך והליווי הנפלאים הפכו אותנו לידידים ולא אחת מצאתי את עצמי נעזר ביוסי בעניין כזה או אחר, והוא - תמיד בחפץ לב ובמאור פנים. יוסי הוא מתווך יוצא דופן בחיוביותו. אדם ייחודי ומרגש. משהו שקשה להעלות על הדעת בתחום הנדל"ן שהוא כל כך רגיש ו"עצבני" במקומותינו. אם זה לא ממש ברור - אז זה המקום להכריז - ממליץ באהבה
על ידי שמואל הכרמלי
תל אביב
את יוסי הכרנו לקראת תומו של תהליך מייגע של חיפוש דירה. לדעתי ראיתי את כל הדירות בתל אביב. אבל ברגע שראינו את הדירה שיוסי הציע לנו, ידענו שהגענו למנוחה ולנחלה. יוסי ליווה את תהליך הקנייה עד סופו המשמח, היה תמיד אדיב ונכון לענות על כל שאלה, ובעזרתו התהליך עבר חלק ונעים. יצא לי להכיר מתווכים לאורך התקופה הזאת, ויוסי בלט במקצועיות, בישירות, בכנות וברצון והיכולות לסייע. תודה רבה 😊
על ידי שירלי אברמוביץ
‎אחרי שנתיים בחוף הכרמל החלטתי לחזור ליפו. אני מכירה את יפו והתחלתי לחפש באזור מסוים דירה להשכרה, קבעתי עם יוסי פגישה ‎עלינו לדירה שם הוא נתן לי הזדמנות לשבת ולהגיש את האווירה.אני חושבת שזה משהו אחר כמו רק ללכת מחדר לחדר ולהסתכל אם הכל תקין. האווירה מאוד חשובה והוא נתן לי להרגיש את את האנרגיות של המקום. היה לו זמן הוא לא ממהר לאף מקום הוא נתן לדירה לדבר בעצמה תודה רבה יוסי מצאתי מקום מושלם !
על ידי אלקה חכמון
מתל אביב
יוסי היקר תודה ! תודה שסמכתי עליך במציאת דירים לטעמי, אחרי שפסלתי רבים, לנכסים שלי. כנות היא המחמאה הגדולה ביותר שאדם יכול להעניק, וזה אתה יוסי עלה והצלח !
על ידי ברוריה טקאי
תל אביב

Compare listings

לְהַשְׁווֹת
דילוג לתוכן